O společnosti

Foto Petr Šandera a Marek Ždánský

O společnosti

Společnost Šandera s.r.o. byla založena v roce 1996, zabývá se zásobováním a rozvozem čerstvého ovoce a zeleniny do restaurací, hotelů, škol, školek, jídelen, cateringových společností po Praze a okolí.

Od svého vzniku, kdy firma svými produkty zásobovala jen několik málo zákazníků, se během víc než dvacetipěti let jméno Šandera s.r.o. přiřadilo do společnosti nejvýznamnějších českých firem, které se zabývají zásobováním gastronomických podniků. V současnosti má již stovky zákazníků včetně mnoho nejlepších hotelů, které dbají na vysokou kvalitu zboží a služeb.

Špičkové zázemí

Z malého skladu v obci Třebonice jsme vybudovali dle vlastní projekce na základě vlastních zkušeností nové velkoobchodní logistické centrum na Praze – západ Chýni. V současné době se jedná o jednu z nejmodernějších hal pro OVOCE a ZELENINU v České republice. V třípatrové budově se nachází 1800 m² skladovacích prostor a 400 m² kancelářských prostor.

Produkty, které dovážíme z tuzemska i zahraničí, skladujeme ve speciálních chladicích boxech, aby se uchovaly čerstvé a neztratily na kvalitě, toto vše umožňuje velký počet chladicích boxů, ve kterých je rozdílná teplota dle potřeb skladovaného zboží.

Díky vysokým nárokům zákazníků jsme investovali i do většího vozového parku, disponujeme s desítky vozy, v roce 2014 jsme rozšířili svůj vozový park o další vozy a budovu o další tři nové rampy, expedice zboží je tedy opět pružnější. Kombinace nové budovy a vozového parku nám jako jedné z mála společností umožňuje expedici zboží od přípravy až po dodání ke konečnému zákazníkovi, tak aby nedošlo k narušení chladícího řetězce.

Kombinace nové budovy a vozového parku nám jako jedné z mála společností umožňuje expedici zboží od přípravy až po dodání ke konečnému zákazníkovi, tak aby nedošlo k narušení chladícího řetězce.

Vlastní produkce zeleniny

Naší výhodou je i vlastní pěstování regionálních produktů jako jsou například: velký výběr listových salátů, brambor, cibule a jiné zeleniny, což zaručuje vysokou kvalitu produktů. Patříme mezi dodavatele nejkvalitnějšího Českého Chřestu www.ceskychrest.cz.

Profesionální servis

S ohledem na sezónnost se snažíme o kvalitní české produkty a tím potvrdit, že regionální je geniální. Ve společnosti ŠANDERA s.r.o. pracují speciálně vyškolení zaměstnanci, kteří se snaží neustále vylepšovat profesionalitu a jméno firmy.

Systém objednávek: 24 hodinová služba na telefonu, elektronická objednávka.

Zároveň naším dlouhodobým cílem je přesvědčit zákazníka že „LEVNÉ NEZNAMENÁ VŽDY KVALITNÍ“

Při práci klademe důraz na kvalitu zboží a komunikaci se zákazníkem.

Maloobchodní prodej - další informace - osobní odběr v sekci "ÚVOD"

Sklady Sklady Sklady Sklady Sklady Sklady Sklady Sklady Sklady Sklady Sklady Sklady Sklady Sklady

Certifikovaní profesionálové

V červenci roku 2009 dostala společnost ŠANDERA s.r.o. CENTRIFIKÁT SHODY za systém kritických bodů při přijmu, skladování a distribuci ovoce, zeleniny a ostatního potravinářského zboží, čímž splnila všechny požadavky shody s HACCP a současný stav odpovídá platným legislativním požadavkům a prověřovaným standardům.

Co nabízíme?

Naše společnost se Vám snaží nabídnout co nejlepší služby a vyjít vstříc i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi.

  • Možnost nákupu za velkoobchodní ceny přímo u nás ve skladu
  • Rozvoz 6 dní v týdnu (PONDĚLÍ-SOBOTA)
  • Každý týden aktuální informace o cenách zboží – možnost pravidelného zasílání ceníků do vašich e- mailových schránek
  • Pravidelné informace o tom, co je u nás nového, různé akce na zboží, novinky apod.
  • Možnost dohodnutí slev (dle odběrů)
  • Profesionální servis a přístup k zákazníkům
  • Objednávky přijímáme 24 hod denně formou záznamové služby, elektronickou formou nebo telefonickém objednáním – v případě zájmu o elektronickou objednávku si prosím nejprve zavolejte o přístupová hesla - kontaktujte přímo obchodní oddělení - viz odkaz "Kontakty"
  • Neustálá možnost kontaktu s majiteli společnosti

Bude nám velkým potěšením i s vámi začít spolupracovat, kontaktujte nás

Šandera tým

 

Slovo majitele

Slovo majitele

Zkuste svoje podnikání spojit s firmou Šandera. S firmou, jenž je zárukou kvality a činů místo planých slov a slibů.

Šandera s.r.o. na Google+

Partneři

Český Chřest Český Chřest Šandera
image03.jpg

REKONSTRUKCE TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ - VÝMĚNA CHLADICÍ JEDNOTKY


Dodavatel čerstvého ovoce a zeleniny www.e-sandera.cz
Největší výběr ovoce a zeleniny, čerstvých bylinek a hub.